emir of istanbul

Yatırımcılar için güvenilir yatırımın adresi Emir of Istanbul!

Sektörden Haberler Emine Pile 15.08.2016
Global gayrimenkul portföyünde yaklaşık 20 bin müşteri ve yatırımcı datası olan Emir of Istanbul, birçok ülkede yatırımcılara danışmanlık sağlıyor.
Emir of Istanbul Şirketler Grubu, Türkiye ve global pazarda gayrimenkul yatırım danışmanlığı, inşaat ve networking sektörlerinde, örnek alınan kalite anlayışıyla değer sağlayarak büyümeyi hedefliyor. Global gayrimenkul portföyünde binlerce yatırımcı, müşteri ve ürün datasına sahip olan şirketler, Körfez ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülkede yatırım danışmanlığı yapıyor.

Global gayrimenkul ve yatırım danışmanlığında sürdürülebilir büyüme ve başarı sağlayan Emir of Istanbul, Körfez ülkeleri başta olmak üzere Dubai, Katar, Riyad, Kuveyt, Jeddah, USA'daki şubeleriyle dinamik bir kuruluş olmayı hedefliyor. Emir Of İstanbul, franchise vererek yeni girişimcilere fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Sürdürülebilir büyüme ve kalkınma sağlayarak, paydaşlarla uyum içinde lider ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlayan Emir of Istanbul, yatırımcılarını ortağı gibi görerek onlar için en iyisini sağlamak amaçlıyor. 

"Güvenilir, kaliteli, sosyal sorumluluk bilinci, çevreye saygı" değerlerine önem veren şirket, sektörel dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları'nda aktif rol alarak, ortak çözümler sağlıyor.

MIPIM, GRI, URBAN, DUBAİ CİTYSCAPE, Barcelona Meeting Point ise dünyadaki gelişmeleri yakından takip ettiğini ve kendini dünya pazarlarına tanıtmak için katıldığı uluslararası aktivitelerden bazıları... Bununla birlikte Türkiye'deki sektörel organizasyonlarda ana sponsor olarak destek oluyor.

EMIR OF ISTANBUL FRANCHISE FIRSATIYLA KÖRFEZ PORTFÖYÜNÜ YÖNETİN !

Emir of Istanbul, girişimcilerin yatırımlarının global networkte yer almasına destek oluyor. 

Emir of Istanbul'da; 

•    Başarısı kanıtlanmış bir sistemin parçası olarak girişiminizin başarılı olmasını garantilemiş olursunuz.

•     Her geçen gün büyüyen network ve broker sayısı ile yüksek bir alıcı-satıcı yönlendirme ve portföy gücüne sahip olursunuz.

•     Franchise ofisinizi ve kendinizi çalışanlarınıza ve müşterilerinize karşı kendinizi ispatlamak için daha az zaman - çaba gösterirsiniz, marka sistemi ve kurallarından faydalanabilirsiniz.

•     Yatırımcısına lokasyon seçimi, mimari projelendirme, personel eğitimi, sosyal medya desteği de vererek anahtar teslim, karlı ve yüksek cirolu bir yatırım imkanı sunar. 

•     Reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf sağlanır, Franchising sistemi, girişimcinin    yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltır.

Emir of Istanbul hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız! 

info@emirofistanbul.com   +902128032533

Emir of Istanbul gayrimenkul danışmanlığı