jll

JLL, bir kez daha dünyanın en etik şirketleri arasında

Sektörden Haberler Emine Pile 15.03.2016
JLL, üst üste dokuzuncu kez Ethisphere Enstitüsü tarafından “Dünyanın En Etik Şirketleri” arasında gösterildi.
Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, 10 yıldır belirlenen listede dokuz kez yer alabilmenin kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler sunan JLL, Ethisphere Enstitüsü tarafından üst üste dokuzuncu kez “Dünyanın En Etik Şirketleri” arasında gösterildi. JLL böylece, dünyadaki iş etiği standartlarını belirleyen Ethisphere Enstitüsü'nün verdiği bu anlamlı unvana uzun süredir sahip olan az sayıdaki küresel şirketten biri olmayı başardı.

Etik iş uygulamalarının JLL'in temellerini oluşturan standartlardan biri olduğuna dikkat çeken JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, “Bu uygulamaların başarıyı da beraberinde getirdiğine inanıyoruz. Ethisphere Enstitüsü, dünyada bu alanda standartları belirlemenin yanı sıra bu standartların güncel olgularla eş zamanlı olarak daha yükseğe taşınmasına da öncülük ediyor. 10 yıldır belirlenen bu listede dokuz yıl üst üste yer alabilmiş olmak bizi gururlandırıyor. Bunun şirketimizin konuya gösterdiği özeni açıkça ortaya koyan çok önemli bir gösterge olduğuna inanıyoruz” dedi.

Dünyanın En Etik Şirketleri 2016 sıralamasında 21 ülkeden 131 şirket yer aldı. JLL, gayrimenkul alanında listede yer almayı başaran üç şirketten biri oldu.

JLL Avi Alkaş Dünyanın En Etik Şirketleri