Canan Business / Canan Yapı

Canan Yapı firmasının Canan Business projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Canan Business

Evde iş, işte evin keyfini çıkarmaya hazır mısınız?

Ofis Zeynep Karabağ 04.05.2015
Hem çalışıp hem de kaliteli zaman geçirebileceğiniz ferah home ofislerde çalışma hayatınızı kolaylaştırılacak her türlü detay titizlikle düşünüldü.
Canan Residence projesi ile inşaat sektörüne ses getiren Canan Yapı yeni bir projeye imza atıyor. Doğu Ataşehir merkezinde hayata geçirilen Canan Business İstanbul' un yeni gözde bölgesi Ataşehir' de, şehrin kalbinde, hayatla içiçe, modern ve ergonomik yapısıyla göz dolduran home ofisler ile çalışma hayatına dair bildiklerinizi unutturup size yepyeni ve benzersiz bir çalışma deneyimi yaşatmak üzere tasarlandı.

<a href='http://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=canan+business'>canan business</a>

Hem çalışıp hem de kaliteli zaman geçirebileceğiniz ferah 1+1, 75 ve 78 metrekarelik ve 2+1, 111 ve 118 metrekarelik 112 adet istenildiğinde birleştirilebilen home ofislerde çalışma hayatınızı kolaylaştırılacak her türlü detay titizlikle düşünüldü. 

Proje merkezi konumu, mimarisi ve sosyal olanakların yanısıra Canan Business' ın tamamında bulunan geniş balkonlarda açık hava, gökyüzü ve adalar manzarasını doyasıya yaşama fırsatı sunuyor.

canan business