Banu Evleri Ispartakule 3 / Hasanoğlu İnşaat

Hasanoğlu İnşaat firmasının Banu Evleri Ispartakule 3 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Hasanoğlu İnşaat'ın Banu Evler projesi

Hasanoğlu İnşaat, tedbir kararına rağmen satış yapıyor

Konut Projeleri Emine Pile 09.10.2015
Hasanoğlu İnşaat, geçtiğimiz günlerde Ispartakule'nin büyük bir bölümünü kapsayan ‘tedbir kararı’ndan etkilenmesine rağmen satış yapıyor.

Tekzip

09.10.2015 tarihli “Hasanoğlu İnşaat, tedbir kararına rağmen satış yapıyor” başlığı adı altında çıkar haber ile ilgili Hasanoğlu inşaat tarafından tarafımıza gönderilen tekzip metni aşağıdaki gibidir;
 
Ne alacaklı nede borçlu sıfatı taşımadığımız, taraf dahi olmadığımız bir davada kanaatimizce hukuka aykırı olarak verilen bir tedbir kararı ile mağdur edilmiş bulunuyoruz. Öncelikle mahkeme henüz bir karar vermiş durumda değildir ve dava süreci devam etmektedir, bizde mağdur firma olarak kanunların bize vermiş olduğu sınırlar çerçevesinde hukuk departmanımız aracılığı ile ekte tarafınıza da paylaşılan itiraz dilekçemizi mahkemeye sunmuş bulunuyoruz. Kısa bir süre içinde de bu tedbir kararının kaldırılmasını bekliyoruz.  Ortada henüz kesin bir karar yok ve bizim bu kararı tanımama gibi bir durum içerisinde bulunmamızda söz konusu değildir.
Konulmuş olan tedbir kararı tapu devirleri ile alakalı olup mülkiyet haklarını ortadan kaldırmadığı gibi inşaat, proje, pazarlama, vb. faaliyetlerimize de engel bir durum söz konusu değildir. Satış ofisimizi ziyaret eden veya sizler gibi telefonla arayarak bilgi almak isteyen tüm müşterilerimize bölgedeki tedbir kararı ile ilgili bilgi verilmektedir.
Bir diğer husus ise proje web sayfamız ile alakalı bahsi geçen durumun bu konu ile nasıl bağdaştırıldığıdır;
Proje web sayfamız, ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yaklaşık 1 ay gibi bir süredir yapım aşamasındadır, kısacası web sayfamız ne vakit yayından kaldırıldığı resmi olarak bellidir ve böyle bir haberde konu olması tarafımızca etik bulunmamaktadır.

Hasanoğlu İnşaat Banu Evleri