Avrupa Konutları Atakent 4 / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Atakent 4 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

avrupa-konutlari-atakent-4-kampanya

Avrupa Konutları Atakent 4'te büyük fırsat!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.08.2016
Artaş İnşaat imzalı dev projede 60 ay için yüzde 0,42 faiz, 120 ay için ise yüzde 0,70 faiz uygulanıyor.
Devlet desteğiyle başlatılan, ardından da GYODER tarafından desteklenen dev konut kampanyasını Artaş İnşaat da Avrupa Konutları Atakent 4 projesine uyarladı. Avrupa Konutları Başakşehir'den sonra Avrupa Konutları Atakent 4'te de başlatılan kampanya dahilinde, projenin son konut bloğunda 60 aya %0,42, 120 aya ise %0,70 vade oranıyla anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredilendirme fırsatı sunuluyor.

Artaş İnşaat, yaşanan darbe girişiminin ardından ülke ekonomisine güvenerek, konut alıcısına fayda sağlamak amacıyla Atakent 4 projesinin son konut bloğunda son derece cazip bir kampanya başlattı.

Projede 444 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 60 aya %0,42, 120 aya ise %0,70 vade oranlarıyla daire sahibi olmak mümkün. Kampanya dahilinde daire değerinin %20'si peşin olarak alınırken, %10'luk kısmı 15 Ağustos 2017'de ödeniyor ve %70'lik bölümüne de kredi kullanılabiliyor.

SON KONUT BLOĞU SATIŞA ÇIKTI

Avrupa Konutları markalı projeleriyle konutta kalite ve güvenin markası olarak konumlanan Artaş İnşaat, Atakent'teki dördüncü projesinin son konut bloğunu da bu kampanyayla satışa sundu.Lanse edildiği günden itibaren yoğun ilgi gören projede daireler hızla sahiplerini buluyor.

Atakent'te inşa ettiği 4 bin 768 konutla bölgeye büyük değer katan ve yatırımcısına yüksek karlılık sağlayan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4'ü bölgenin merkezinde, 23 bin 300 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediyor.

AVRUPA KONUTLARI MARKASININ TÜM AYRICALIKLARINI SUNUYOR

Bugüne dek hayata geçirdiği tüm projelerde “Tatil Köyü Konforunda Konut” konseptini benimseyen Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Atakent 4 projesini de aynı yaklaşımla geliştirdi.

1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde balkonlu ve teraslı daire seçeneklerinin sunulduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor.

Kapalı yüzme havuzları, fitnessve spa merkezi, sauna, hamam, çok amaçlı spor alanları, futbol sahası, tenis kortu, koşu parkuru, süs havuzları ile parklar yer alan projenin ticari ünitelerinde ise site sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği dükkanlar yer alacak.

485 konuttan oluşan Avrupa Konutları Atakent 4 ile Avrupa Konutları markalı 14. projesini hayata geçiren Artaş İnşaat, 220 milyon TL'lik bir yatırıma imzasını atıyor.

Estetik mimarisiyle de bölgenin çehresine değer kazandıran Avrupa Konutları Atakent 4'ün mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit'in imzası bulunuyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise 2017'nin Aralık ayında yapılacak.

avrupa konutları atakent 4 avrupa konutları atakent 4 kampanya