Banu Evleri Ispartakule / Hasanoğlu İnşaat

Hasanoğlu İnşaat firmasının Banu Evleri Ispartakule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Banu Evleri Bahçeşehir

Banu Evleri Bahçeşehir'de neden blok satış yapılıyor?

İhale Zeynep Karabağ 01.07.2015
Banu Evleri Ispartakule projesiyle ilgilenen Hasanoğlu İnşaat'ın Banu Evleri Bahçeşehir projesinde 13 konut blok halinde satılacak.
Satışların oldukça yavaş ilerlediği bilinen Banu Evleri Ispartakule'nin, Bahçeşehir 2.kısımda bulunan bir diğer projesindeki 13 daire Başakşehir Belediyesi tarafından satışa açıldı.

Banu Evleri Bahçeşehir'deki bu 13 konutun blok olarak satılması kararlaştırıldı. İhale usulüyle gerçekleştirilecek satışa konu evler A1 ve A2 blokta zemin, 1. kat, 5. kat, 8.kat ve 10. katta yer alıyor. 

Toplam tahmini bedelleri 6 milyon 386 bin lira şeklinde belirlenen evlerin satışı blok halinde yapılacak. 

Ispartakule projesinde yol çalışmaları tamamlanamadı

Banu Evleri Bahçeşehir ardından Ispartakule'de de bir proje gerçekleştiren Hasanoğlu İnşaat'ın bu projede sıkıntı yaşadığı ve yol çalışmalarını tamamlayamadığı biliniyor.

Aidatlar bıktırdı

Banu Evleri Ispartakule'de aidatların oldukça yüksek olduğundan yakınılıyor. Ispartakule'nin henüz yeterince gelişmemiş olması yanı sıra Banu Evleri'nin oldukça geride kalması ulaşımı zora sokuyor.

Ispartakule'de böyle sorunlar yaşayan Banu Evleri'nin Bahçeşehir'deki projesinde 13 konutun blok halinde satılacağının duyurulma nedeni merak konusu oldu.

Banu Evleri Ispartakule Banu Evleri Bahçeşehir