Brigitte Weber

Brigitte Weber, “Bir Semtin Dönüşümü” hikâyesini anlatacak

Genel Emine Pile 04.12.2014
AKG Gazbeton, Mimar Brigitte Weber'ı sektör temsilcileriyle İzmir'de buluşturuyor
Türkiye'nin en büyük gazbeton üreticilerinden AKG Gazbeton, Ülkemizde ses getiren projelere de imza atan Brigitte Weber'i İzmir'deki söyleşide sektör temsilcileri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

İzmir Mimarlık Merkezi'nde gerçekleştirilecek söyleşide yenilikçi ve farklı yaklaşımları ile büyük komplekslerden kişiye özel ofis mimarisi çalışmalarında da bulunan Mimar Brigitte Weber, “Bir Semtin Dönüşümü” hikâyesini anlatacak.

Projelerinin büyük bir çoğunluğunun İstanbul, İzmir ve Ankara üçgeninde gerçekleştiren Brigitte Weber'in Trumph Towers'da da imzası bulunuyor. Mehmet Ali Yalçındağ, Sevil Sabancı gibi isimler için özel çalışmalarda da bulunan Weber, alışveriş merkezleri ve kişiye özel çalışmalarının yanı sıra otel, restoran, spor alanı, ofis, yazlık yapı ile ofislerde tercih edilen dinlenme ya da boş vakit geçirme alanlarını da tasarlıyor. 1996 yılından bu yana 150'den fazla projede imzası bulunana Weber, AKG Gazbeton'un ev sahipliğindeki söyleşide İZMİMOD ve AKG Gazbeton'un seçkin üyeleri ve davetlileri ile bir araya geliyor.

Tarih  : 10 Aralık 2014, Çarşamba
Yer    :  İzmir Mimarlık Merkezi - Mimarlar Odası İzmir Şubesi, Alsancak - İzmir
Saat   : Kokteyl: 18:00
              Söyleşi : 18:30

AKG Gazbeton Bir Semtin Dönüşümü Brigitte Weber