Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri

VIALAND'a büyük ödül!

AVM Emine Pile 09.12.2014
Türkiye’nin ‘En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi’ Vialand seçildi.
VIALAND Tema Park, ulusal ve uluslararası aldığı ödüllere yenilerini ekliyor. VIALAND Tema Park, ‘Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri' organizasyonunda ‘Türkiye'nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi' ödülünü aldı. Ayrıca VIALAND'in yatırımcıları olan Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ve Gürsoy Grup CEO'su Abdurrahman Gürsoy, VIALAND yatırımıyla ‘Yılın Girişimcileri' ödülüne layık görüldü.

Tureks Uluslararası Fuarcılık ve Atrax Fuarı çatısı altında Atraxion Magazine'in organizasyonuyla düzenlenen yarışmanın ödül töreni 5 Aralık tarihinde  düzenlendi. 3 farklı kategoride 12 farklı alanda verilen ödüller, bağımsız bir jüri tarafından gizli oylama ile belirlendi. VIALAND adına ödülleri VIALAND Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış Direktörü Özlem Ersoylu Multuer, Tureks Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan'ın elinde aldı. Ödül töreninde iş ve eğlence dünyasının temsilcileri de yer aldı. 

VIALAND Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, “VIALAND Türkiye'nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı oldu. Bu tür bir entegre kompleks ile ülkemizde eğlence anlayışının değişmesinde öncü olduğumuza inanıyoruz” dedi. Alişoğlu, bu yıl ikinci sezonunu yaşayan VIALAND'in yılı 4.5 milyonu turist olmak üzere yaklaşık 25 milyon ziyaretçi ile kapatmayı planladığını söyledi. 

 

VIALAND Tema Park Shining Star Awards eğlence ödülleri Tema park

AVM