Bayram Alışveriş Günleri

Bayram Alışveriş Günleri CNR Expo’da başlıyor!

AVM Emine Pile 02.07.2015
Vatandaşa outlet fiyatların altında ve tek çatı altında hesaplı bir alışveriş fırsatı sunan Bayram Alışveriş Günleri, 4 Temmuz’da başlıyor.
Vatandaşa outlet fiyatların altında alışveriş yapma imkanı sağlayacak ‘Bayram Alışveriş Günleri' 4 Temmuz'da başlıyor.  CNR EXPO Yeşilköy'de 16 Temmuz'a kadar açık kalacak organizasyonda  iftardan sonra da vatandaşa alışveriş imkanı sağlanacak. Tüketicilerin bayram alışverişinde yorulmadan tek çatı altında her türlü ihtiyaçlarını  karşılayabilmeleri amacıyla organize edilen ‘Bayram Alışveriş Günleri'  12.00-23.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Piyasaya hareket gelecek 

Kıyafetten kozmetiğe,  hediyelik eşyadan şekerlemeye kadar akla gelebilecek her türlü kaliteli ürünün satılacağı fuar,  yalnızca vatandaşa değil üretici ve perakendeciye de ilaç gibi gelecek. Organizasyon aracılığıyla piyasaya hareket getirilecek ve nakit para akışının hızlanması da sağlanacak.

200'ün üzerinde firmanın katılımı ve 1 milyon ziyaretçi hedefi ile düzenlenen ‘Bayram Alışveriş Günleri' Bayrampaşa Tekstilci ve Sanayici İşadamları Derneği (BATİAD), Merter Sanayici ve İşadamları Derneği ( MESİAD),  Osmanbey Tekstil İşadamları Derneği (OTİAD),   Laleli Sanayici ve İşadamları Derneği (LASİAD) desteğiyle yapılacak.

bayram alışverişi Bayram Alışveriş Günleri

AVM